WETYZO Kolagen Beauty drink a Vitamíny pro vlasy, nehty a pleť

 • Prémiový Pleťový Matrix
  Kolagen - pevnost
  Elastin 
  - klíčový pro elasticitu (pružnost) pokožky
  Kyselina hyaluronová
   - zásadní pro hydrataci pokožky
 • 10.000 mg hydrolyzovaný kolagenu v denní dávce
  100% bioaktivní rybí a hovězí kolagen
  v GRASS-FED kvalitě zajišťuje přírodní a kvalitní zdroj nutriční podpory pro vaše tělo.
 • 30 účinných anti-age látek
  vitamíny minerály, extrakty z bylin a nutrienty (keratin, astaxanthin a další) pro maximální výsledky pro růst a zdraví vlasů, nehtů i pleti.
 • 1,5 x rychlejší vstřebatelnost a rozpustnost
  dipeptidy a tripeptidy s různou molekulovou hmotností zajistí optimální vstřebatelnost kolagenu čímž zajišťují, že vaše tělo získá maximum možného přínosu z každé dávky.
869 Kč
Dostupnost: Skladem
WETYZO Kolagen Beauty drink a Vitamíny pro vlasy, nehty a pleť
Čistě přírodní složení
Čistě přírodní složení
Laboratorně testováno a certifikováno
Laboratorně testováno a certifikováno
Bez chemie a bez éček
Bez chemie a bez éček
Garance účinku nebo vrácení peněz
Garance účinku nebo vrácení peněz

Detailní popis produktu

Proč právě Wetyzo kolagen Beauty drink?

Výhody

Nahrazuje vitamínové kapsle pro vlasy, nehty a plet

WETYZO Beauty Drink Kolagen je jediný produkt svého druhu. Nejedná se jen čistě o hydrolyzovaný kolagenový nápoj. WETYZO Beauty drink s hydrolyzovaným kolagenem, elastinem, keratinem obsahuje širokou škálu vitamínů minerálů, extraktů bylin a nutrientů, které přispívají k podpoře růstu vlasů, nehtů a pružnosti pokožky.

Nahrazuje nefungující gumové medvídky

pro maximální podporu vlasů, nehtů a pleti je potřeba širokospektrální výživa v odpovídajícím množství aktivních látek. To gumoví medvídci nikdy nedodají.

Nahrazuje kolagenové kapsle s malým množstvím kolagenu

WETYZO Beauty Drink Kolagen obsahuje 10.000 mg bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu (mořský kolagen a hovězí kolagen) v četně dipeptidů a tripeptidů.

Snadná vstřebatelnost účinných látek

směs kolagenních peptidů s různou molekulovou hmotností a dalšími účinnými látkami se do těla vstřebají až 1,5 krát rychleji než ostatní druhy kolagenů.

Dobrá rozpustnost a jemná chuť

Příprava vám zabere 20 sekund a užijete si lahodnou chuť.

Vhodné i pro celiaky

Beze stop pšenice, skořápek, ořechů. Jen přírodní kolagen, vitamíny a minerály.

 

Víte, v čem je Wetyzo Collagen jedinečný?

Tajemství spočívá v kombinaci hydrolyzovaného kolagenu (mořský kolagen a hovězí kolagen), kyseliny hyaluronové, keratinu a elastinu. O kolagenu jste pravděpodobně už slyšeli, ale co je elastin – a proč je tak důležitý?

Elastin je jedním z nejelastičtějších a nejhojnějších proteinů v těle, který dává pokožce schopnost napínat se a opět se stáhnout. Věřte či ne, ve skutečnosti je elastin asi tisíckrát pružnější než kolagen!

 

Co se děje v kůži?

Kolagen, elastin a kyselina hyaluronová jsou základními stavebními kameny pokožky. Doplněním těchto tří důležitých složek, dopřejete své pleti kompletní péči.

Kolagen

Složka, která udržuje pokožku hebkou a mladistvou a zabraňuje předčasnému stárnutí

Elastin

Podporuje pevnost, elasticitu a odolnost pokožky a pomáhá předcházet ochabování

Kyselina hyaluronová (HA)

Udržuje vlhkost, aby pokožka zůstala vláčná, měkká a hydratovaná

 
 

Wetyzo Beauty Drink Kolagen

Jedná se o speciálně navržený beauty nápoj s obsahem 10.000 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného rybího a hovězího kolagenu, elastinu, kyseliny hyaluronové, keratinu a vitamínu C s dalšími 27 účinnými látkami. Ty vám ve své vyvážené kombinaci přispívá k normální funkci pokožky, nehtů a vlasů.

Kolagen a elastin jsou dva naprosto klíčové prvky, které hrají zásadní roli v kráse a zdraví vaší pokožky. Dodávají jí pevnost, pružnost a odolnost.

Rozdíly mezi kolagenem a elastinem

STRUKTURA

Kolagen je strukturální protein. Nachází se v kůži a v pojivové tkáni. Elastin je nerozpustný skleroprotein. Nachází se v pojivové tkáni elastických struktur. Jeho základní vlastností je elasticita.

ZASTOUPENÍ V LIDSKÉM TĚLE

Kolagen je třetím nejhojnějším proteinem v lidském těle. Elastin je naproti tomu méně hojný, ale je naprosto rozhodující pro správnou funkci kůže. Obě látky se nachází v dermis, tedy v kůži.

 
 

FUNKCE

Kolagen dává strukturám sílu.

Elastin, hlavní vlastností elastinu je elasticita neboli pružnost pleti a vytváří trojrozměrnou síť mezi kolagenovými vlákny.

Nachází se v kůži, kloubech, šlachách a vazech, stejně jako v dalších orgánech, které se roztahují nebo stahují, včetně plic, tepen a dělohy. Elastin umožňuje jejich pružnost a tím podporuje jejich zdravou funkci.

Proč je potřeba doplňovat elastin i kolagen?

Kolagen a elastin spolu také s kyselinou hyaluronovou zajišťují dokonalou hydrataci vaší pleti a pomáhají jí zvýšit pevnost a pružnost.

Kolagen tak společně s elastinem tvoří dokonalou dvojici, která dodá vaší pleti pružnost i celkově krásný mladistvý vzhled. Když je těchto látek v pokožce nedostatek, na kůži je to hned znát – je povislá a o pružnosti nemůže být ani řeč.

Dodáváním těchto dvou látek v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, a dalšími účinnými látkami vzniká směs, která dodá vaší pleti všechno potřebné, a ještě ji podpoří v tom, aby si potřebné látky sama dál aktivně vytvářela.

 
5
20x
4
12x
3
6x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 20.6.2023
Dodání a komunikace super rychlé, drink užívám krátce, ale je velmi chutný. Doporučuji
5
JH Avatar autora | 8.3.2023
Nápoj je chutný, no účinek ještě neznám. Užívám pouze pár dní.