Vytočte si slevu!

Proč právě Wetyzo kolagen Beauty drink?

 • Všechny potřebné látky pro krásnější a mladší plet
  Kolagen - pevnost, Elastin - klíčový pro elasticitu (pružnost) pokožky, Kyselina hyaluronová - zásadní pro hydrataci pokožky, Keratin - zázrak ve vlasové péči zodpovědný za pružnost, sílu a vitalitu vlasů
 • 10.000 mg kolagenu v denní dávce
  maximum 100% bioaktivního rybího a hovězího kolagenu
 • 30 účinných anti-age látek
  vitamíny minerály, extrakty z bylin a nutrienty pro maximální výsledky pro růst a zdraví vlasů, nehtů i pleti
 • 1,5 x rychlejší vstřebatelnost a rozpustnost
  dipeptidy a tripeptidy s různou molekulovou hmotností zajistí optimální vstřebatelnost kolagenu

Výhody

Nahrazuje vitamínové kapsle pro vlasy, nehty a plet

WETYZO Beauty Drink Kolagen je jediný produkt svého druhu. Nejedná se jen čistě o kolagenový nápoj. WETYZO Beauty drink s kolagenem, elastinem obsahuje širokou škálu vitamínů minerálů, extraktů bylin a nutrientů, které přispívají k podpoře růstu vlasů, nehtů a pružnosti pokožky.

Nahrazuje nefungující gumové medvídky

pro maximální podporu vlasů, nehtů a pleti je potřeba širokospektrální výživa v odpovídajícím množství aktivních látek. To gumoví medvídci nikdy nedodají.

Nahrazuje kolagenové kapsle a výrobky s malým množství kolagenu

WETYZO Beauty Drink Kolagen obsahuje 10.000 mg bioaktivního hydrolyzovaného kolagenu včetně dipeptidů a tripeptididů.

Snadná vstřebatelnost účinných látek

směs kolagenních peptidů s různou molekulovou hmotností a dalšími účinnými látkami se do těla vstřebají až 1,5 krát rychleji než ostatní druhy kolagenů.

Dobrá rozpustnost a jemná chuť

Příprava vám zabere 20 sekund a užijete si lahodnou chuť.

Vhodné i pro celiaky

Beze stop pšenice, skořápek, ořechů. Jen přírodní kolagen, vitamíny a minerály.

 

Víte, v čem je Wetyzo Collagen jedinečný?

Tajemství spočívá v kombinaci kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu. O kolagenu jste pravděpodobně už slyšeli, ale co je elastin – a proč je tak důležitý?

Elastin je jedním z nejelastičtějších a nejhojnějších proteinů v těle, který dává pokožce schopnost napínat se a opět se stáhnout. Věřte či ne, ve skutečnosti je elastin asi tisíckrát pružnější než kolagen!

 

Co se děje v kůži?

Kolagen, elastin a kyselina hyaluronová jsou základními stavebními kameny pokožky. Doplněním těchto tří důležitých složek, dopřejete své pleti kompletní péči.

Kolagen

Složka, která udržuje pokožku hebkou a mladistvou a zabraňuje předčasnému stárnutí

Elastin

Podporuje pevnost, elasticitu a odolnost pokožky a pomáhá předcházet ochabování

Kyselina hyaluronová (HA)

Udržuje vlhkost, aby pokožka zůstala vláčná, měkká a hydratovaná

 
 

Wetyzo Beauty Drink Kolagen

Jedná se o speciálně navržený beauty nápoj s obsahem 10.000 mg 100% bioaktivního hydrolyzovaného rybího a hovězího kolagenu, elastinu, kyseliny hyaluronové a vitamínu C s dalšími 27 účinnými látkami. Ty vám ve své vyvážené kombinaci přispívá k normální funkci pokožky, nehtů a vlasů.

Kolagen a elastin jsou dva naprosto klíčové prvky, které hrají zásadní roli v kráse a zdraví vaší pokožky. Dodávají jí pevnost, pružnost a odolnost.

Rozdíly mezi kolagenem a elastinem

STRUKTURA

Kolagen je strukturální protein. Nachází se v kůži a v pojivové tkáni. Elastin je nerozpustný skleroprotein. Nachází se v pojivové tkáni elastických struktur. Jeho základní vlastností je elasticita.

ZASTOUPENÍ V LIDSKÉM TĚLE

Kolagen je třetím nejhojnějším proteinem v lidském těle. Elastin je naproti tomu méně hojný, ale je naprosto rozhodující pro správnou funkci kůže. Obě látky se nachází v dermis, tedy v kůži.

 
 

FUNKCE

Kolagen dává strukturám sílu.

Elastin, hlavní vlastností elastinu je elasticita neboli pružnost pleti a vytváří trojrozměrnou síť mezi kolagenovými vlákny.

Nachází se v kůži, kloubech, šlachách a vazech, stejně jako v dalších orgánech, které se roztahují nebo stahují, včetně plic, tepen a dělohy. Elastin umožňuje jejich pružnost a tím podporuje jejich zdravou funkci.

Proč je potřeba doplňovat elastin i kolagen?

Kolagen a elastin spolu také s kyselinou hyaluronovou zajišťují dokonalou hydrataci vaší pleti a pomáhají jí zvýšit pevnost a pružnost.

Kolagen tak společně s elastinem tvoří dokonalou dvojici, která dodá vaší pleti pružnost i celkově krásný mladistvý vzhled. Když je těchto látek v pokožce nedostatek, na kůži je to hned znát – je povislá a o pružnosti nemůže být ani řeč.

Dodáváním těchto dvou látek v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, a dalšími účinnými látkami vzniká směs, která dodá vaší pleti všechno potřebné, a ještě ji podpoří v tom, aby si potřebné látky sama dál aktivně vytvářela.

 

Recenze spokojených zákazníků