WETYZO. Znovuobjevené poklady z přírody

Příběh WETYZO se začal psát v roce 2011. Rádi vám prozradíme, co nás vedlo k tomu, že pomáháme druhým zlepšit jejich zdraví. Vysvětlíme vám, na jakých principech naše produkty stojí a o co jejich výrobou usilujeme.

Naše práce

Naší misí je vyvíjet čistě přírodní přípravky pečující o lidský organismus. Jde nám o znovunalezení spojení mezi člověkem a přírodou a o obnovení harmonie tohoto propojení. Proto používáme staletími prověřené suroviny známé už našim předkům. Tyto přírodní zdroje zpracováváme pomocí moderních postupů, díky kterým si všechny ingredience uchovávají své maximální účinky.

Pomocí moderních metod zkoumáme jednotlivé přírodní složky a hledáme čisté a účinné suroviny, které dokáží o organismus pečovat do hloubky. Začali jsme pronikat do moudrosti našich předků, kterou kombinujeme se závěry nejnovějších výzkumů. A výsledkem našeho snažení se stala značka WETYZO, čistě přírodní kosmetika a potravinové doplňky. 

 

Pilíře naší filozofie

Přírodní zdroje 

V přírodě nacházíme tisíce rostlin a jejich kořenů, plodů a semen, které lidstvo po staletí využívalo k léčebným účelům. A další tisíce ještě vůbec prozkoumané nejsou. Naším úkolem je oprašovat staré receptury a neustále hledat a vyvíjet nové tak, abychom sílu přírody dokázali využívat ve prospěch lidí. Vycházíme z moudrosti našich předků a nových možností, které před námi otevírá moderní výzkum a technologie. Díky tomu dokážeme vyrábět přírodní kosmetiku a doplňky, které mají na organismus nedozírné účinky. Jedná se o skutečnou alchymii.

Moderní postupy

Ačkoli se obracíme zpátky k přírodě, dobře si uvědomujeme, že pokrok jde neustále kupředu. Neulpíváme tedy na minulosti a dohromady kombinujeme zkušenostmi prověřenou tradici a inovativní postupy.  Naplno využíváme možnosti, které nám moderní technologie nabízí. Kombinujeme závěry nejnovějších výzkumů a moderních poznatků, abychom z přírody dokázali vyextrahovat to nejlepší. Ve své práci propojujeme dnešní vysoké farmaceutické standardy s tisíciletou znalostí přírody.

Prastaré vědomosti

Recepty vychází z tisíce let starých zkušeností přírodního léčitelství, na které se s příchodem moderní doby začalo zapomínat. Naším úkolem je tyto staré receptury oprášit, aktualizovat o nejnovější poznatky a za pomoci moderních postupů maximalizovat jejich účinek. Učíme se od lidí, kteří stále ještě ovládají umění komunikace s přírodou, a na základě jejich fascinujících znalostí vyvíjíme produkty zachycující čirou esenci přírodní síly.

Respekt

Při práci je pro nás hlavní prioritou úcta k prostředí, ze kterého čerpáme. Vděčně, avšak ohleduplně využíváme darů přírody a dbáme na to, aby naším zásahem nijak nedocházelo k jejímu poškozování. Udržitelnost a ochrana přírody jsou základním stavebním kamenem naší práce. 

Účinnost

Díky propracovanému výzkumu a tisícům let prověřených receptur a zkušeností s přírodními látkami dokážeme u našich produktů garantovat jejich účinnost. Neustále pracujeme se vzorky vybraných rostlin a jejich účinky zkoumáme pomocí moderních technologií. Na trh a do vašich domácností pouštíme pouze ty, za které se můžeme 100% zaručit.

Čistota

Ve složení naší kosmetiky a potravinových doplňků najdete pouze přírodní látky, které neobsahují žádné škodlivé přísady. V laboratořích pečlivě zkoumáme každou složku a důsledně dbáme na její čistotu. Do receptů nepřidáváme žádné syntetické látky ani konzervanty, abychom nenarušili účinnost přírodních složek. Díky tomu jsou naše potravinové doplňky a kosmetika přínosné pro vaše zdraví a šetrné k životnímu prostředí. 

 

Jak vzniká naše kosmetika

Vadilo nám, že je kosmetický průmysl zanesený syntetickými přípravky, které škodí zdraví i přírodě. Chtěli jsme kosmetiku, která bude prospívat našemu organismu i naší kráse. Kosmetiku, kterou se nebudeme bát dát dětem a kterou budeme moci používat i na citlivou pokožku. A tak jsme se obrátili přímo ke zdroji. Zpátky k přírodě. 

Náš přístup

Kvalita každé suroviny pro nás hraje prim. Každou proto zpracováváme co nejšetrněji a pomocí nejmodernějších postupů tak, abychom maximálně využili všechny účinné látky bez zbytečných ztrát. Velké téma pro nás představuje také ochrana přírodních zdrojů, proto v průběhu celého procesu bereme maximální ohled na naše životní prostředí a ekologickou produkci. Díky tomu můžeme nabízet čistě přírodní, ekologickou kosmetiku.

Jak vznikají naše potravinové doplňky

Na počátku bylo strádání a bolest. Našich těl a těl našich blízkých. Za vývojem potravinových doplňků WETYZO stojí opravdu silná osobní motivace – snaha pomoci se zdravím sobě i našim blízkým.

Naše principy

ŠIROKOSPEKTRÁLNÍ PŮSOBENÍ

Při vývoji potravinových doplňků vycházíme z fungování lidského těla. A to je velmi složitý a důmyslně propojený systém. Právě proto upřednostňujeme vícesložkové potravinové doplňky, které pečují o tělo komplexně.

Zároveň si ale uvědomujeme, že existují situace, kdy i jednosložkové doplňky mají při podpoře zdraví své místo, a proto i ty najdete v našem sortimentu. Avšak pokud nám nechybí pouze jedna složka a přejeme si, aby se do harmonické pohody dostalo celé naše tělo, je daleko výhodnější pomáhat mu potravinovými doplňky se širokospektrálním působením.

ZDRAVÉ A KRÁSNÉ TĚLO

Cesta, po které kráčí WETYZO, vede ke zdravému a krásnému tělu, jež má energii na rozdávání v každém věku. Sníme o kvalitním a dlouhém životě. Sníme o tom, že se až do našich posledních dní budeme moci věnovat všemu, co máme rádi. Proč bychom si v devadesáti nemohli jít zahrát tenis třeba se svým třicetiletým vnukem? Věříme, že cesta k našim snům vede právě skrze to, že budeme naslouchat našemu tělu a hýčkat jej.

Usilujeme o jediné – aby se naše těla vrátila do harmonické pohody, která bude připomínat dětskou nespoutanost a radost. Této svěžesti a síly si chceme užívat co nejdéle. Na tuto cestu zveme i vás.