Neohodnoceno

Zvýhodněné balení na 2 měsíce

 

Komplexní vitamínová a minerální výživa pro vaše vlasy, nehty a pleť + kolagen. To vše najdete v jednom sáčku Beauty Drinku.

Pokud jste dříve chtěli svým vlasům, nehtům a pokožce dopřávat tu nejlepší péči, nezbývalo vám než užívat samostatně kolagen a k tomu ještě vitamínové kapsle.  Díky Wetyzo Beauty Drinku dostanou vaše vlasy, nehty i pleť jak kolagen, tak i vitamínový komplex. Jeden sáček – dvojitý přínos.

 

WETYZO BEAUTY DRINK JE ŽIVOU VODOU PRO VAŠE:

 Vlasy

 Nehty

 Pleť

Značka: Wetyzo
1 390 Kč
Kategorie: Beauty Drink
baleni 2
ZDARMAZDARMA
category_header_desktop category_header_mobile

Propijte se ke kráse

Vyzkoušejte komplexní vitamínovou výživu + kolagen v jednom balení, pro krásné a bezproblémové vlasy, nehty a pleť bez zbytečných procedur, chirurgických zákroků a polykání tablet

bd_plet

Pleť

bd_vlasy

Vlasy

bd_nehty

Nehty

bd_latky

33 účinných látek

bd_2v1

2v1 pro vaše nehty, vlasy a pleť

bd_priroda

Léčivá síla přírody

 

Co je to kolagen?

Jedná se o jednu z řady bílkovin, které se hojně vyskytují v lidském těle. Až do dvaceti let ho máme v těle tak akorát, proto máme vypnutou kůži na tvářích, neštěpí se nám vlasy, nelámou nehty a nebolí nás klouby.

Postupně ale přirozená tvorba kolagenu v lidském těle klesá a je potřeba se po něm poohlížet jinde. Tělo ho může získat stravou nebo doplňky stravy.

 
 

Co jsou vitamíny a minerály?

Vitamíny a minerály jsou mikroživiny vyžadované tělem k provádění řady normálních funkcí. Tyto mikroživiny se však v našem těle nevyrábí a musí být odvozeny z potravy, kterou jíme. Každý vitamín nebo minerál zastává v těle jedinečnou funkci.

Například: Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky, zinek a selen podporují udržování normálního stavu vlasů a nehtů, měď pomáhá udržovat normální pigmentaci pokožky a vlasů.

Vitaminy A, B2 a niacin přispívají k udržování normálního stavu pokožky, biotin podporuje udržení normálního stavu pokožky a vlasů, hyaluronát sodný je nezbytnou součástí pojivových tkání včetně pokožky.