Co je Beauty Drink a jak účinkuje?

Beauty Drink je dvojitá dávka pro zdraví pro vaše vlasy, nehty a pleť. Dodá vám vitalitu a krásu. Co obsahuje? Jak účinkuje? A jak se Beauty Drink správně užívá? To zjistíte právě zde.

Co je Beauty Drink

Beauty Drink je instantní nápoj 2v1, ve kterém je obsaženo 4,5 g kolagenu a komplexní vitamínová výživa pro vaše vlasy, pleť i nehty. Drink je živou vodou pro vaše tělo. 

V jednom balení se nachází 30 sáčků s instantním nápojem, který se rozpustí ve vodě a získá tak sytě červenou barvu. Následně stačí nápoj jen vypít a užívat si krásu a zdraví vaší pokožky, vlasů i nehtů.

 

V ČEM JE Beauty Drink JEDINEČNÝ?

- Nahrazuje běžně dostupné kapsle na vlasy

- Dodá tělu kolagen

- To vše v jednom sáčku

Komplexní složení Beauty Drinku pro vaši krásu

Beauty Drink má speciální komplexní složení. 2v1 směs s kolagenem i s komplexem vitamínů a minerálů, které tak nahrazující běžně dostupné doplňky stravy. Nachází se v něm více než 33 účinných látek.

Kromě samotného kolagenu obsahuje Beauty Drink také L – glycin, L – prolin, L – hydroxyprolin a L – lysin, které hrají velmi důležitou roli při tvorbě kolagenu v těle. Ten způsobuje mírnění vrásek a projevů stárnutí. Kolagen pleť zpevňuje, hydratuje a zvyšuje její elasticitu. Tak se tvoří méně vrásek a pleť vypadá déle mladší. Brání také lámavosti a křehkosti nehtů.

L – arginin a L – glutamin mají zásadní význam pro naše metabolické procesy.

Vitamíny a minerály pro krásné vlasy, pleť i nehty

Vitaminy C, A, B2 a B3 jsou důležité pro udržení rovnováhy pokožky, napomáhají jejímu svěžímu a zdravému vzhledu.

Biotin je velmi příznivý pro pleť i vlasy. Vaše vlasy budou více husté a zdravé. Také zamezuje jejich nadměrnému padání. Je to takzvaný vitamín krásy. Zabraňuje rovněž předčasnému šedivění vlasů. Urovnává jejich přirozenou pigmentaci a posiluje vlasy slabé a lámavé.

Důležité stopové prvky pro vaši krásu

MSM a hyaluronát sodný poskytují biologicky aktivní sílu a jsou nezbytnou pojivovou tkání pro pokožku. MSM napomáhá tvorbě kolagenu ve tkáních, posiluje tak nejen vaši pleť a vlasy, ale je zároveň kloubní výživou.

Stopové prvky jako selen, zinek a měď působí na pokožku příznivě, posilují nehty a rozjasňují pleť. Měď pomáhá udržovat správnou pigmentaci pokožky.

Beauty Drink obsahuje také Tremellu či extrakt z bambusových výhonků

Jsou zde zastoupeny také přírodní látky, jako je Tremella, houba, která je součástí tradiční čínské medicíny a obsahuje mnoho vitamínů, které jsou prospěšné pro pleť. Extrakt z bambusových výhonků je přírodním zdrojem křemíku, který přispívá proti lámavosti nehtů.

Příznivé účinky Beauty Drinku

Beauty Drink má mnoho příznivých účinků. Pomůže vám, když vás trápí roztřepené konečky vlasů, zvyšuje jejich hustotu a zabraňuje nadměrnému vypadávání vlasů. Vitaminy a stopové prvky vlasy zpevní a získají díky nim také svěží lesk.

Beauty Drink podporuje také růst a kvalitu nehtů, zabraňuje jejich lámavosti a zpevňuje je. Pomáhá v boji proti akné, pupínky a pomůže vám zbavit se problémů s pletí. Pokožku rozzáří a omezí tvorbě vrásek.

Užívání Beauty Drinku

Beauty Drink se užívá v množství 1 sáček denně. Obsah rozpustíte ve vodě, zamícháte a vypijete. Nápoj je určen pro všechny ženy od 18 let věku, které chtějí mít krásné a zdravé vlasy, pleť i nehty. Užívat jej mohou mladé dívky, starší ženy, i muži. Je nezbytným doplňkem stravy při potížích s pletí, nehty či vlasy, obzvláště v obdobích, kdy jsou nadměrně namáhány, jako je léto či zimní mrazy. Vyzkoušejte jej a propijte se ke kráse.

 

Zpět do obchodu